Правова інформація

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ

На цій сторінці подано умови та положення, які регламентують використання веб-сайту Сityplaza.lexus.ua  автосалону «Лексус Сіті Плаза» (підприємства з іноземними інвестиціями ТОВ «Саміт Моторз Україна»). Будь ласка, уважно ознайомтеся з ними. У разі, якщо ви не погоджуєтеся з цими умовами та положеннями, будь ласка, не користуйтеся цим веб-сайтом. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, скористайтеся формою зворотного зв’язку.
Усі права зберігаються за правовласником. © «Лексус  Сіті Плаза» та ТОВ «Саміт Моторз Україна».

РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ МАТЕРІАЛИ

На веб-сайті Сityplaza.lexus.ua подано інформацію про продукцію Lexus та спеціальні пропозиції. Продукція Lexus, що описана на цьому сайті, постачається виключно на ринки країн Європи, а спеціальні пропозиції, що подані на цьому сайті, діють лише в офіційній дилерській мережі Lexus в Україні.
Всі матеріали на цьому веб-сайті розміщено виключно з інформаційною метою. Ця інформація не призначена для використання користувачами або бути такою інформацією, на яку можна покладатись як на заміну інформації, наявної у офіційних дилерів Lexus. За довідками про роздрібні ціни на продукцію на день продажу, технічні характеристики та її наявність просимо звертатися до фахівців дилерського центру «Лексус Сіті Плаза».
Нами було докладено всіх зусиль до подання точної інформації на цьому веб-сайті, але при цьому ми зберігаємо за собою право без попередження вносити зміни до модельного ряду, технічних характеристик, складу обладнання та вилучати з асортименту певні позиції.

ЦІНИ НА ПРОДУКЦІЮ LEXUS

Усі дані про ціни на продукцію Lexus, розміщено на цьому веб-сайті виключно з інформаційною метою. Інформація не являє собою пропозицію на продаж конкретного транспортного засобу. Ціни на продукцію є рекомендованими роздрібними цінами, тому актуальні ціни на день продажу в офіційному дилерському центрі «Лексус Сіті Плаза» можуть відрізнятися від поданих на цьому веб-сайті. Придбання будь-якої продукції Lexus регламентується умовами окремого договору купівлі-продажу.

СПОЖИВАННЯ ПАЛЬНОГО ТА ВМІСТ ШКІДЛИВИХ РЕЧОВИН У ВІДПРАЦЬОВАНИХ ГАЗАХ

Усі дані стосовно споживання пального та вмісту вуглекислого газу у відпрацьованих газах, що подано на цьому веб-сайті, було отримано у регульованому середовищі відповідно до вимог Директиви Ради Європейського Союзу № 80/1268/ЄЕС, включно з додатками до неї, на звичайних серійних автомобілях. Для того, щоб отримати додаткову інформацію або з метою придбання серійного автомобіля, звертайтеся до дилерського центру «Лексус Сіті Плаза». Споживання пального та вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах вашого автомобіля можуть відрізнятися від даних, отриманих під час заводських випробувань. Поведінка при керуванні автомобілем, а також інші чинники, такі як дорожні умови, щільність транспортного потоку, технічний стан автомобіля, встановлене обладнання, завантаження, кількість пасажирів тощо, справляють вплив на споживання пального автомобілем та на вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах.

ВИКОРИСТАННЯ ФАЙЛІВ-РЕП’ЯШКІВ

На нашому сайті використано так звані файли-реп’яшки (cookie files), що дозволяють нам відслідковувати маршрути користувачів на сайті Сityplaza.lexus.ua. Це допомагає нам реєструвати активність користувачів на сайті Сityplaza.lexus.ua, а також оцінювати та покращувати функціонування сайту, щоб зробити його ще кориснішим для користувачів. Ми не записуємо інформацію про індивідуальних користувачів за допомогою цих файлів, тому жодних даних про конкретного користувача не буде збережено або використано. Доводимо до вашого відома, що дію файлів-реп’яшків можна обмежити у веб-переглядачеві (браузері) або попереджати вас про сторінки, на яких вони використовуються. 

ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Будь-яка інформація, яка надається ТОВ «Саміт Моторз Україна» користувачами через веб-сайт Сityplaza.lexus.ua буде використана виключно ТОВ «Саміт Моторз Україна», щоб покращити якість послуг, які надає ТОВ «Саміт Моторз Україна» користувачам. ТОВ «Саміт Моторз Україна» докладає всіх зусиль для того, щоб персональні дані збиралися, передавалися та зберігалися безпечно, як того вимагає характер таких даних. Персональні дані користувачів без їхньої згоди не будуть передані у користування третій стороні.

АВТОРСЬКЕ ПРАВО

Усі матеріали, що розміщено на веб-сайті Сityplaza.lexus.ua, захищені авторським правом. Дозволяється використовувати дані, тексти, зображення або графічні матеріали, що містяться на цьому сайті для власних, некомерційних потреб. Забороняється відтворювати, змінювати, передавати, ліцензувати або публікувати їх, повністю або вибірково, з жодною метою без отримання попередньої письмової згоди на це від ТОВ «Саміт Моторз Україна».

ТОРГОВЕЛЬНІ МАРКИ

Усі торговельні марки, емблеми та знаки послуг, що показано на цьому веб-сайті, належать Toyota Motor Corporation of Japan, TME або третім сторонам. Забороняється їх використовувати, завантажувати на диск, копіювати або розповсюджувати у будь-який спосіб без письмової згоди Toyota Motor Corporation of Japan, Toyota Motor Europe або третіх сторін у залежності від конкретного випадку.

ГІПЕРПОСИЛКИ

На веб-сайті Сityplaza.lexus.ua можуть зустрічатися гіпертекстові посилки на інші веб-сайти, які абсолютно незалежні від цього веб-сайту. ТОВ «Саміт Моторз Україна» не несе віповідальності за точність, повноту або достовірність інформації, що міститься у таких гіпертекстових посилках або на інших веб-сайтах, а відвідування веб-сайтів, на які ведуть посилки з сайту Сityplaza.lexus.ua, здійснюється на розсуд самих користувачів.

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

ТОВ «Саміт Моторз Україна» було докладено всіх зусиль до подання точної, достовірної, актуальної інформації на цьому веб-сайті, але при цьому гарантія точності такої інформації не надається. ТОВ «Саміт Моторз Україна» не несе відповідальності за точність, повноту або достовірність будь-якої інформації, що подана на цьому веб-сайті. Веб-сайт Сityplaza.lexus.ua та вся інформація й матеріали, що розміщені на ньому, надаються користувачам у тому вигляді, у якому вони є, без жодних гарантій чи застережень, явних чи не явних. Якщо ТОВ «Саміт Моторз Україна» буде поінформоване про неточності у матеріалах, що розміщені на цьому веб-сайті, будуть докладені всі зусилля для того, щоб їх виправити, як тільки це стане можливим. ТОВ «Саміт Моторз Україна» знімає з себе будь-яку відповідальність за прямі, непрямі, випадкові або інші збитки, які можуть бути викликані через відвідування або використання веб-сайту Сityplaza.lexus.ua, включаючи, але не обмежуючись, будь-які втрати або збитки, що можуть бути спричинені вірусними програмами, які вразили комп’ютер користувачів, або виникли через їх довіру до інформації, отриманої з веб-сайту Сityplaza.lexus.ua.

ЗМІНИ ДО ПРАВИЛ

ТОВ «Саміт Моторз Україна» зберігає за собою право періодично вносити зміни та доповнення до цих умов та положень в залежності від потреб. Просимо вас час од часу відвідувати цю сторінку для відстеження змін.