ЗАПРОШУЄМО НА ТЕСТ-ДРАЙВ NEW LEXUS ES!

Ми запрошуємо Вас відвідати Лексус Сіті Плаза, щоб випробувати новий Lexus ES 250 особисто. Повірте, Він вартий того, щоб витратити свій час на цей візит! Ви отримаєте яскраві враження від його тест-драйву.

 
Чим же такий особливий цей бізнес-седан?
 
Новий ES - вже сьоме покоління цього бізнес-седану. Чарівна та щаслива цифра, адже ця модель набула кращого від своїх попередників та “братів” по сучасній лінійці Lexus: рестайлинґовий дизайн, аеродинамічні форми, цифрові рішення керування та контролю, комфортний вишуканий салон.
 
Але є й дещо головніше - зовсім нове та унікальне!
 
Новий ES побудовано на новій платформі Global Architecture-K. Вона дозволила спроектувати автомобіль з унікальними для седана пропорціями.
 
Він виглядає низьким і широким, як купе - низька посадка, низькі лінії даху, капота і багажника. Подовжена лінія капота, збільшена колісна база створюють дивовижну обтічність кузова.
 
Для українського ринку доступний Lexus ES 250. Як це зрозуміло з назви, він має 2,5 літровий 4-циліндровий двигун з безпосереднім упорскуванням палива. При виготовленні двигунів проводиться лазерна обробка сідел клапанів, і це забезпечує високоефективне згоряння палива.
Всередині Вас очікує найвищий рівень тиші, контроль звуків і шумів. Приголомшливий простір для всіх пасажирів, особливо на задньому ряду. Адже відстань між рядами збільшилася до 1025 мм.
 
Елегантний, просторий та економічний седан - це абсолютні переваги Lexus ES.
 
І це далеко не всі принади, які має нова модель.
 

Зателефонуйте нашим консультантам, щоб дізнатися більше, та записатися на тест-драйв New Lexus ES: (044) 290-34-78.