ПРАВОВА IНФОРМАЦIЯ

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ

На цій сторінці подані умови та положення, які регламентують використання веб-сайту Lexus.ua підприємства з іноземними інвестиціями «Тойота-Україна» (ПІІ «Тойота-Україна»). Будь ласка, уважно ознайомтеся з ними. У разі, якщо ви не погоджуєтеся з цими умовами та положеннями, будь ласка, не користуйтеся цим веб-сайтом. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, скористайтеся формою зворотнього зв’язку.

Усі права зберігаються за правовласником.

© Toyota Motor Europe («TME»).

Використання будь-яких матеріалів, творів, зображень та інших об’єктів інтелектуальної власності з Інтернет-сайту www.city-plaza.lexus.ua без письмового дозволу ТОВ «Саміт Моторз Україна» забороняється.

ВМІСТ

Веб-сайт Lexus.ua надається користувачам для особистого використання за умови дотримання умов та положень, що викладені на цій сторінці. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся діяти відповідно до цих умов та положень.

На веб-сайті Lexus.ua подана інформація про продукцію Lexus та спеціальні пропозиції. Продукція Lexus, що описана на цьому сайті, постачається виключно на ринки країн Європи, а спеціальні пропозиції, що подані на цьому сайті, діють лише в офіційній дилерській мережі Lexus в Україні.

Всі матеріали на цьому веб-сайті розміщено виключно з інформаційною метою. Ця інформація не призначена для використання користувачами або бути такою інформацією, на яку можна покладатись як на заміну інформації, наявної у офіційних дилерів Lexus. За довідками про роздрібні ціни на продукцію на день продажу, технічні характеристики та її наявність просимо звертатися до місцевого дилерського центру Lexus (адреси наведені в розділі «Офіційні дилери»).

Нами було докладено всіх зусиль до подання точної інформації на цьому веб-сайті, але при цьому ми зберігаємо за собою право без попередження вносити зміни до модельного ряду, технічних характеристик, складу обладнання та вилучати з асортименту певні позиції.

ЦІНИ НА ПРОДУКЦІЮ LEXUS

Всі дані про ціни на продукцію Lexus, розміщені на цьому веб-сайті виключно з інформаційною метою. Інформація не являє собою пропозицію на продаж конкретного транспортного засобу. Ціни на продукцію є рекомендованими роздрібними цінами, тому актуальні ціни на день продажу в офіційних дилерських центрах Lexus можуть відрізнятися від поданих на цьому веб-сайті. Придбання будь-якої продукції Lexus регламентується умовами окремого договору купівлі-продажу.

СПОЖИВАННЯ ПАЛЬНОГО

Усі значення споживання пального, що подані на цьому веб-сайті, були отримані в ідеальних умовах (без урахування індивідуальної манери керування, а також дорожніх, погодних та інших умов, що впливають на результат) на типових серійних транспортних засобах у відповідності до вимог Директиви ЄС за номером 80/1268/EEC, включаючи зміни та доповнення до неї. Значення споживання пального вашого автомобіля можуть відрізнятися від даних, отриманих під час випробувань в ідеальних умовах. Індивідуальна манера керування та інші чинники (дорожні умови, темп руху, технічний стан автомобіля, встановлене обладнання, завантаження, кількість пасажирів тощо) відіграють значну роль у визначенні рівня споживання пального конкретного автомобіля.

ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНОЛОГІЇ HTTP-COOKIE

На веб-сайті Lexus.ua застосовується технологія HTTP-Cookie для відслідковування маршрутів, якими користуються відвідувачі сайту Lexus.ua. Це необхідно для того, щоб вести облік активності користувачів на сайті Lexus.ua та проводити роботи з оцінки його ефективності та з його вдосконалення. За допомогою цієї технології облік інформації про окремих користувачів не ведеться, тому жодної інформації про них збережено або використано не буде. Доводимо до вашого відома, що роботу цієї технології можна заблокувати або обмежити у лаштунках браузера, за допомогою якою відбувається перегляд сторінок на цьому сайті.

ОСОБИСТІ ДАНІ

Будь-яка інформація, яка надається ПІІ «Тойота-Україна» користувачами за допомогою веб-сайту Lexus.ua буде використана виключно ПІІ «Тойота-Україна» для покращення якості послуг, які надає ПІІ «Тойота-Україна» користувачам. ПІІ «Тойота-Україна» докладає всіх зусиль для того, щоб особисті дані збиралися, передавалися та зберігалися безпечно, як того вимагає характер таких даних. Особисті дані користувачів не будуть передані у користування третій стороні без їхньої згоди.

АВТОРСЬКЕ ПРАВО

Усі матеріали, що розміщені на веб-сайті Lexus.ua, захищені авторським правом. Дозволяється використовувати дані, тексти, зображення або графічні матеріали, що містяться на цьому сайті для власних, некомерційних потреб. Забороняється відтворювати, змінювати, передавати, ліцензувати або публікувати їх, повністю або вибірково, з жодною метою без отримання попередньої письмової згоди на цевід ПІІ «Тойота-Україна».

ТОРГОВЕЛЬНІ МАРКИ

Усі торговельні марки, логотипи та знаки обслуговування, що показані на цьому веб-сайті, належать «Тойота Мотор Корпорейшн» (Toyota Motor Corporation of Japan), «Тойота Мотор Юроп» (Toyota Motor Europe, TME), підприємству з іноземними інвестиціями «Тойота-Україна». Забороняється будь-яке їх використання, завантаження, копіювання або розповсюдження без отримання письмової згоди на це від ПІІ «Тойота-Україна».

ГІПЕРПОСИЛАННЯ

На веб-сайті Lexus.ua можуть зустрічатися гіпертекстові посилання на інші веб-сайти, які абсолютно незалежні від цього веб-сайту. ПІІ «Тойота-Україна» не несе віповідальності за точність, повноту або достовірність інформації, що міститься у таких гіпертекстових посиланнях або на інших веб-сайтах, а відвідування веб-сайтів, на які ведуть посилання з сайту Lexus.ua, здійснюється на розсуд самих користувачів.

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

ПІІ «Тойота-Україна» було докладено всіх зусиль до подання точної, достовірної, актуальної інформації на цьому веб-сайті, але при цьому гарантія точності такої інформації не надається. ПІІ «Тойота-Україна» не несе відповідальності за точність, повноту або достовірність будь-якої інформації, що подана на цьому веб-сайті. Веб-сайт Lexus.ua та вся інформація й матеріали, що розміщені на ньому, надаються користувачам у тому вигляді, у якому вони є, без жодних гарантій чи застережень, явних чи не явних. Якщо ПІІ «Тойота-Україна» буде поінформоване про неточності у матеріалах, що розміщені на цьому веб-сайті, будуть докладені всі зусилля для того, щоб їх виправити, як тільки це стане можливим.

ПІІ «Тойота-Україна» знімає з себе будь-яку відповідальність за прямі, непрямі, випадкові або інші збитки, які можуть бути викликані через відвідування або використання веб-сайту Lexus.ua, включаючи, але не обмежуючись, будь-які втрати або збитки, що можуть бути спричинені вірусними програмами, які вразили комп’ютер користувачів, або виникли через їх довіру до інформації, отриманої з веб-сайту Lexus.ua.

ЗМІНИ ДО ПРАВИЛ

ПІІ «Тойота-Україна» зберігає за собою право періодично вносити зміни та доповнення до цих умов та положень в залежності від потреб. Просимо вас час од часу відвідувати цю сторінку для відстеження змін.