Вигідні ціни на аксесуари Lexus LX

ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА АКСЕСУАРИ LEXUS LX

 
LX – розкішний позашляховик класу «люкс», що вирізняється вражаючим зовнішнім дизайном і бездоганним лакофарбовим покриттям та легендарною якістю матеріалів салону: високоякісна комбінована семіанілінова шкіра, оздоблення деревом з матовою або лакованою поверхнею — все у LX свідчить про новий щабель розкоші. Аудіосистема Mark Levinson, інноваційна навігаційна система з 12,3-дюймовим екраном, високотехнологічна система комплексного керування клімат-контролем, підігрівом керма та вентиляцією сидінь Lexus Climate Concierge та ціла низка новітніх технологічних засобів допомоги водію – таких як, наприклад, система адаптивного круїз-контролю – сповнять кожну поїздку неперевершеним комфортом. 

На українському ринку Lexus LX представлений у двох модифікаціях: з дизельним двигуном потужністю 272 к.с. (200 кВт) або бензиновим двигуном потужністю 367 к.с. (270 кВт).

Статус, дизайн, майстерність, розкіш, технології, інновації, впевненість, надійність, потужність, безстрашність – 10 аргументів на користь автомобілів Lexus, 10 років Lexus офіційно на ринку України. 

Дізнайтеся більше в розділі: Комплектації Lexus LX 450d або Комплектації Lexus LX 570 

Найкращий спосіб випробувати автомобіль  Lexus - це тест-драйв! Для запису у зручний для Вас час - заповніть форму нижче.

Замовити тест-драйв Lexus LX 450d

 

Визнайте, ви хочете Lexus!

Або телефонуйте для консультації: (044) 499-40-09.
 

Завжди раді бачити Вас!

Лексус Сіті Плаза на Печерську

вул. Мечникова 2-А 

*Цей матеріал підготовлено за даними офіційних веб-сайтів уповноважених дилерів продукції Lexus. Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова та як така не являє собою оферту на продаж конкретного транспортного засобу. За довідками про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до уповноважених дилерів продукції Lexus. Судження про вигідність пропозицій є оціночним та не свідчить про акційний характер умов продажу.